Dovoz áut z Nemecka

Auto na dovoz! V cene je dovoz vozidla, preklady, KO, kompletne prihlásenie a aj poplatok platný od 1.10.2012. Záruka pravosti km! 100%-ny technicky stav! V prípade záujmu o iné vozidlo pošleme ponuky. Len seriózny záujem!!!!

Serióznosť ponúkame, serióznosť aj požadujeme!!!!

7 dôvodov prečo využiť naše služby a dovoz áut:

 1. do Nemecka Vás odvezieme našim autom
 2. na mieste Vám automobil technicky obhliadneme, či je v dobrom stave
 3. u predajcu vybavíme všetky obchodné podmienky a to dopredu telefonicky
 4. posnažíme sa o získanie maximálnej možnej zľavy pre Vaše nové auto
 5. v Nemecku Vám auto postavíme na prevozné značky, pre cestu domov
 6. po nákupe od nás obdržíte presný návod ako automobil prihlásiť na značky
 7. na Slovensku budeme pre Vás 24 hod. na tel. pokiaľ auto neprihlásite na polícií

7 dôvodov prečo kupovať auto z Nemecka – dovoz auta:

 1. široká ponuka, v Nemecku je viac ako 50 miliónov automobilov.
 2. široký výber, v Nemecku nájdete auto v takej výbave po akej túžite.
 3. široká výbava, v Nemecka má automobil v základe veľmi dobrú výbavu.
 4. pravidelný servis, v Nemecku má veľká časť automobilov pravidelný servis.
 5. kvalita ciest, pravidelná údržba, a plynulosť jazdy prispieva k lepšiemu stavu.
 6. starostlivosť o lak a pravidelný servis autoumývariek prispieva k lepšiemu vzhľadu.
 7. sme tu pre Vás na konzultáciu pred nákupom, telefón: +421 903 / 880 050

V prípade, že ste sa rozhodli pre dovoz a naše služby neváhajte nás kontaktovať. Pokiaľ už máte vyhliadnutý Váš nový automobil, je potrebné nám zaslať www link odkazu na inzerát na náš email autojesko@gmail.com, alebo nás kontaktovať a nahlásiť nám predajcu/autobazár v ktorom sa Váš nový automobil nachádza. Ak automobil ešte nemáte vyhliadnutí môžete tak urobiť na webe www.mobile.de, alebo www.autoscout24.de. Doporučujeme si vyhľadať aspoň 2-3 automobily o ktoré máte záujem. Následne vytelefonujeme všetky inzeráty a zistíme dôveryhodnosť inzerátov, ako aj všetky potrebné ďalšie informácie pre dobrý nákup. Po tomto kroku, môžeme vycestovať. Je nutné nákup riešiť hneď, nakoľko sa stáva, že automobil môže byť predaný už na druhý deň niekomu inému. Samozrejme to závisí od Vášho času a našej vyťaženosti, ale máme zvykom vydať sa na cestu v čo najkratšom čase aby automobil, nebol predaný inej osobe ako Vám. Vyzdvihneme Vás v mieste Vášho bydliska, alebo môžete pricestovať kdekoľvek (napr. vlakom) na miesto určenia odkiaľ pocestujeme do Nemecka spolu.

Po príchode do autobazáru Vám vykonáme technickú obhliadku automobilu, špeciálnym prístrojom Vám zmeriame celú karosériu, či bol, alebo nebol automobil lakovaný a v prípade Vášho súhlasu, že automobil chcete kúpiť vybavíme s predajcom zmluvu a prevozné značky, ktoré je potrebné mať pre dovoz automobilu do SK.

Po príchode na Slovensko je potrebné automobil zaradiť do evidencie. Tento krok Vám vieme zabezpečiť ako služby my, ale veľká väčšina našich klientov si to robia samy, nakoľko sa jedná o celkom jednoduchý administratívny úkon. Navyše sme tu pre Vás 24h na telefóne pokiaľ automobil neprihlásite do evidencie na Polícií. Všetky ďalšie inštrukcie o prihlásení automobilu získate pri ceste do Nemecka.